Producenci
Flexyjoy Elastyczny pokrowiec rowerowy z etui transportowym, Football, FJB720
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Instrukcja dotycząca prania | Prać w pralce |
| Kieszeń | Tak |
| Kompatybilny rozmiar kół (max) | 73,7 cm (29") |
| Możliwość prania pokrowca | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Motyw | football |
| Kompatybilny rozmiar kół (min) | 66 cm (26") |
| Model | Pokrowiec na rower |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Długość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Materiał | |
| Tkanina | Poliester |
Gwarancja 24 miesiące