Producenci
Fluid Audio DS8 - Para statywów pod 7-calowe i 8-calowe monitory studyjne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gumowe nóżki | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Materiały | Plastik Guma MDF |
| Typ produktu | Podstawki pod głośniki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Maksymalny udźwig | 13 kg |
| Przeznaczenie | Monitory studyjne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 221,5 mm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia dla każdego poziomu. Trzymaj z dala od małych dzieci ze względu na ryzyko przewrócenia. Upewnij się, że statyw jest prawidłowo zmontowany przed użyciem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące