Producenci
Fluke LIQ-KIT tester kabli sieciowych Tester PoE Szary, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Typ produktu | Tester PoE |
| Port USB | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna długość kabla | 300 m |
| Wspierane złącza | RJ-45 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Czas ładowania | 270 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 624 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub w pobliżu wody. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Unikać kontaktu z częściami przewodzącymi prąd. |
Gwarancja 24 miesiące