Producenci
Folia + blok ostrzy BRAUN Combi Pack 73S silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Braun |
| Sugerowana wymiana | Po 18 miesiącach |
| Typ produktu | Głowica goląca |
| Ilość głowic | 1 głowica |
| Pojedyncza głowa pływająca | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 g |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszka |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące