Producenci
Folia z blokiem ostrzy Braun Combi Pack 40B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Głowica goląca |
| Ilość głowic | 1 głowica |
| Kompatybilność z marką | Braun |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszka |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Szerokość opakowania | 25 mm |
| Ilość w opakowaniu | 10 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Obchodzić się ostrożnie, aby uniknąć skaleczenia. Przechowywać w suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące