Producenci
Folia z blokiem ostrzy Braun Combi Pack 52S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kompatybilność z marką | Braun |
| Sugerowana wymiana | Po 18 miesiącach |
| Ilość głowic | 1 głowica |
| Typ produktu | Głowica goląca |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość opakowania | 27 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,01 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Ilość w opakowaniu | 8 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące