Producenci
Fotel prysznicowy obrotowy BLUE SWING
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary Stalowy |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Materiały | Aluminium Pianka poliuretanowa |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Ilość nóg | 4 |
| Obrotowe | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Model | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56 cm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Głębokość siedziska | 33,7 cm |
| Wysokość całkowita | 88 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny produktu, szczególnie elementów ruchomych i obrotowych. Upewnij się, że produkt jest stabilnie ustawiony przed użyciem. Sprawdź, czy wszystkie regulacje wysokości są prawidłowo zabezpieczone przed użyciem. |
Gwarancja 24 miesiące