Producenci
Fotopułapka LTE DENVER WCL-8040
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 5706751066894 |
| Konstrukcja | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Rodzaj portu gniazda USB | Micro-USB |
| Zakres wykrywania PIR | 1 - 25 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Sieć | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Kamera | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 2560x1440@30fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Megapiksele | 8 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1440 px |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Rozdzielczości wideo | 2560 x 1440,1280 x 720,1920 x 1080 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 120° |
| Liczba czujników ruchu | 3 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 432 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 23000 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,8 kg |
| Produkty na warstwę palety | 36 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 8000 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8525890000 |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Tryb nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące