Producenci
Fotopułapka SCOUTGUARD HC-BG590-K2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Taśma |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Typ baterii | AA |
| Napięcie wyjściowe DC | 6 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 / 8 |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Fotopułapka |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Typ karty pamięci | SD / SDHC |
| Gniazdo karty pamięci | 1 |
| Kamera | |
| Zintegrowany czujnik ruchu (PIR) | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 s |
| Kąt detekcji czujnika ruchu | 55° |
| Kąt widzenia | 55° |
| Odległość czujnika ruchu | 30 m |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Rozdzielczość zdjęć | 5 / 12 / 18 / 24 MPx |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 × 1080 1280 x 720 640 × 480 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Suma megapikseli | 5 MP |