Producenci
FoxESS - AIO-H3-5.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ falownika | Hybrydowy |
| Ethernet | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Moc | |
| Maksymalny prąd roboczy MPPT | 14 A |
| Moc wyjściowa AC | 5000 W |
| Liczba trackerów MPP | 2 |
| Minimalne napięcie pracy MPPT | 160 V |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Maksymalne napięcie pracy MPPT | 950 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 97 kg |
| Wysokość produktu | 1662 mm |
| Szerokość produktu | 630 mm |
| Głębokość produktu | 389 mm |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy (min.) | - 25 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 70 °C |
| Klasa ochrony | IP65 |
Fabryczna Gwarancja 120 miesięcy