Producenci
Fractal Design Epoch XL Tower Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Tower |
| Materiały | Stal |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX EATX micro ATX ATX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,6 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 509 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 9,36 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 602 mm |
| Szerokość opakowania | 353 mm |
| Wysokość opakowania | 606 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 280 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące