Producenci
Fractal Design Meshify 2 Compact Tower Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,9 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Układ | Tower |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Nie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Głębokość produktu | 424 mm |
| Waga produktu | 8,1 kg |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,8 kg |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 554 mm |
| Głębokość opakowania | 542 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Objętość | 39,4 l |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 360 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 12 miesięcy