Producenci
Fractal Design Meshify 2 Kompaktowy RGB Biały TG Przezroczysty, Mid-Tower, Zasilacz w zestawie Nie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 16,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,5 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,9 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | PC |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 424 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,8 kg |
| Wysokość opakowania | 554 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 542 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 60 360 mm 140 280 120 mm 240 200 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 180 120 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące