Producenci
Fractal Design Meshify 2 Nano Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,7 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33,1 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX Mini-DTX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Wysokość produktu | 361 mm |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 462 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,1 kg |
| Szerokość opakowania | 277 mm |
| Głębokość opakowania | 412 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 120 240 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące