Producenci
Fractal Design Meshify 2 XL Tower Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 23 |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Układ | Tower |
| Maksymalna długość PSU | 25 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX SSI CEB ATX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba slotów rozszerzeń | 12 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35,9 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 566 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 14,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 684 mm |
| Głębokość opakowania | 651 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,4 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 18 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 480 mm 420 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 mm 480 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 4 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące