Producenci
Fractal Design NODE 804 Sześcian Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Model | PC |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 10 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ATX |
| Diody LED | Zasilanie HDD |
| Maksymalna długość PSU | 26 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Układ | Sześcian |
| Boczne okno | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Materiały | Stal Plastik |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 389 mm |
| Wysokość produktu | 307 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 468 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 412 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Objętość | 40,3 l |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 4 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące