Producenci
Fractal Design Torrent Tower Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 23 cm |
| Układ | Tower |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Materiały | Szkło hartowane Stal nierdzewna |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Model | PC |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI CEB ATX EATX micro ATX ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość kart graficznych | 46,1 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wewnętrzne |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,8 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,8 kg |
| Głębokość produktu | 544 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 343 mm |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,4 kg |
| Wysokość opakowania | 674 mm |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 360 mm 420 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 180 mm |
| Zainstalowane wentylatory dolne | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 180 mm 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm 120 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 180 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 420 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 12 miesięcy