Producenci
Frezarka 18V Dewalt DCW604NT bbez aku i ład
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Miękki start | Tak |
| Typ podstawy pod wiórniki / frezarki | Stała podstawa |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Uruchom ponownie ochronę | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc rzeczywista | 930 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 16000 RPM |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 78 dB |
| Błąd poziomu wibracji | 2,4 m/s² |
| Pojemność tulei zaciskowej | 8 (5/16") 6.35 (1/4") 6 |
| Poziom mocy dźwięku | 89 dB |
| Poziom wibracji | 7 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 25500 RPM |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy