Producenci
Frezarka do krawędzi 900W Dewalt D26200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny Żółty |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Moc | |
| Moc pobierana | 900 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc rzeczywista | 620 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wydajność | |
| Skok zespołu frezowego | 5,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 27000 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 16000 RPM |
| Pojemność tulei zaciskowej | 6 8 (5/16") |
| Poziom wibracji | 6,8 m/s² |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj ochrony oczu i uszu. Trzymaj z dala od zasięgu dzieci. Niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące