Producenci
Frezarka do paznokci ADLER AD 2181
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba ustawień prędkości | 5 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Różowy Czarny |
| Obsługa dwukierunkowa | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Frezarka do paznokci |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Moc | |
| Maksymalna prędkość obrotu | 13 500 obr./min |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Czas pracy | 100 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1,2 godz |
| Zasilanie | DC 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Worek materiałowy x 1 3 frezy szlifujące kamienne (tarcza szlifująca, frez baryłkowy, parasolkowy) Frezarka 7 frezów szlifujących o różnych kształtach (stożkowy, trzpień, baryłkowaty, wypukły, igłowy) 31 taśm szlifierskich do różnych etapów pielęgnacji paznokci. Pędzel do czyszczenia frezów 1 frez polerski |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikaj kontaktu z wodą, chyba że instrukcja użytkowania stanowi inaczej. Używaj zgodnie z instrukcjami producenta. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące