Producenci
Frezarka górnowrzecionowa 1200WBLACK+DECKER KW1200E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Uchwyt narzędziowy | 6,35 mm 6 mm 8 mm |
| Moc pobierana | 1200 W |
| Maksymalny skok klatki routera. | 5,5 cm |
| Ciśnienie akustyczne | 95 dB |
| Głębokość cięcia (max) | 5,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wybór prędkości | Tak |
| Zakres prędkości biegu jałowego | 8000 - 28000 RPM |
| Długość kabla | 3 m |
| Wibracje podczas pracy | 5.77 m/s2 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj ochrony oczu i uszu. Trzymaj z dala od zasięgu dzieci. Niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy