Producenci
Frezarka górnowrzecionowa 2100W 12MM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Miękki start | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ podstawy pod wiórniki / frezarki | Podstawa wgłębna |
| Moc | |
| Długość kabla | 4 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 2100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 88 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 9000 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 99 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 23000 RPM |
Gwarancja 24 miesiące