Producenci
Frezarka górnowrzecionowa EINHELL TH-RO 1100 E 4350470
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 4,15 kg |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Wydajność | |
| Skok zespołu frezowego | 5,5 cm |
| Pojemność tulei zaciskowej | 6 8 (5/16") |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 11000 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 30000 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Tarcza chipa | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wybór prędkości | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące