Producenci
Frezarka górnowrzecionowe DeWalt DW621-QS (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Moc rzeczywista | 620 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność tulei zaciskowej | 6 8 (5/16") |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 24000 RPM |
| Skok zespołu frezowego | 5,5 cm |
| Poziom wibracji | 3,3 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 8000 RPM |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy