Producenci
Frezarka plunge
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Żółty |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc rzeczywista | 620 W |
| Moc pobierana | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 16000 RPM |
| Pojemność tulei zaciskowej | 8 (5/16") 6 |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 27000 RPM |
| Poziom wibracji | 7 m/s² |
| Skok zespołu frezowego | 5,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące