Producenci
Frezarka-wycinarka elek 710W MAKITA RT0702C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Stalowy |
| Zakres prędkości biegu jałowego | 10000 - 34000 RPM |
| Wybór prędkości | Tak |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 93 dB |
| Poziom wibracji | 2,5 m/s2 |
| Uchwyt narzędziowy | 8 mm 6 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Przyłącze odkurzacza wejście / wyjście | 32/37 mm |
| Głębokość frezowania | 0 - 40 mm |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 710 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy