Producenci
Frezarko-wycinarka elek 710W MAKITA RT0702CX2J (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Morski Szary |
| Miękki start | Tak |
| Uruchom ponownie ochronę | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wbudowane światło | Nie |
| Port do odsysania pyłu | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 710 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Wydajność | |
| Średnica króćca odsysania pyłu (min.) | 3,2 cm |
| Średnica króćca odsysania pyłu (maks.) | 3,7 cm |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 10000 RPM |
| Pojemność tulei zaciskowej | 6 8 (5/16") |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Poziom wibracji | 2,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 93 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Skok zespołu frezowego | 3,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 34000 RPM |
| Błąd poziomu wibracji | 1,5 m/s² |
Gwarancja 3 miesiące