Producenci
Frezarko-wycinarka elek 710W MAKITA RT0702CX2J
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny Cyjan |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 93 dB |
| Poziom wibracji | 2,5 m/s² |
| Moc | |
| Moc pobierana | 710 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Przyłącze odkurzacza wejście / wyjście | 32/37 mm |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Wydajność | |
| Zakres prędkości biegu jałowego | 10000 - 34000 RPM |
| Pojemność tulei zaciskowej | 8 (5/16") 6 |
| Głębokość frezowania | 0 - 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wybór prędkości | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj ochrony oczu i uszu. Niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym. Trzymaj z dala od zasięgu dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy