Producenci
Fritel IP 1266 Czarny Blat 26 cm Płyta indukcyjna strefowa 1 stref(y)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozmiar szerokości płyty | 26 cm |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2000 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Centralny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 200 W |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 10 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Gwarancja 24 miesiące