Producenci
Fritel WA 2224 4 gof. 800 W Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kształt wafla | Trójkąt |
| Regulowany termostat | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pozycja przechowywania | Wyprostowany |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Liczba pozycji termostatu | 5 |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Termostat | Tak |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 294 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska Angielski Niemiecki Holenderski |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące