Producenci
Frytkownica Black+Decker Air Fryer BXAF2500E (1500W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Wolny od BPA | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wydajność | |
| Timer | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 80 - 200 °C |
| Typ produktu | Frytkownica |
| Pojemność | 2,5 l |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kosz do smażenia | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące