Producenci
Frytkownica Panasonic NF-CC500SXE z wyświetlaczem LCD, 5 l, 1450 W, obudowa Cool touch
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba programów | 11 |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja pary | Tak |
| Pojemność | 5 l |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Konstrukcja | |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Liczba elementów grzejących | 2 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Okienko | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Wysokość opakowania | 386 mm |
| Głębokość opakowania | 422 mm |
| Wskazywanie | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące