Producenci
Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt AFD722
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Pojemność | 7,2 l |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Grillowanie | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Części wodoodporne | Nie |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Głębokość produktu | 319 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 303 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące