Producenci
Frytkownica beztłuszczowa G3Ferrari G10223 12L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Pojemność | 12 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wydajność smażenia | 2,8 kg |
| Liczba programów | 10 |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 60 °C |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Konstrukcja | |
| Części wodoodporne | Nie |
| Okienko | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące