Producenci
Frytkownica beztłuszczowa NINJA AG301 5,7L 1750W Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Części wodoodporne | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 1750 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 372 mm |
| Głębokość opakowania | 397 mm |
| Waga produktu | 8,1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Wydajność | |
| Grillowanie | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba osób | 4 os. |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność | 5,7 l |
| Temperatura (maks) | 265 °C |
| Wydajność smażenia | 1 kg |
| Liczba programów | 5 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak pod grill | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Płyta grillowa | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące