Producenci
Frytkownica beztłuszczowa NOVEEN AF770 X-LINE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość automatycznych programów | 10 |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 6,5 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Programy do wyboru | Tak |
| Konstrukcja | |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 1700 W |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące