Producenci
Frytkownica beztłuszczowa Nedis 4,2l KAAF160BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba programów | 8 |
| Grillowanie | Tak |
| Wydajność smażenia | 0 kg |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 4,2 l |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Minutnik | 240 min |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Długość przewodu | 0,65 m |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Moc | |
| Moc | 1300 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 3,24 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 306 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość opakowania | 393 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące