Producenci
Frytkownica beztłuszczowa Ninja DZ400EU szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Pojemność | 9,5 l |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Wydajność smażenia | 4 kg |
| Konstrukcja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc | 2470 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy