Producenci
Frytkownica beztłuszczowa PRIME3 SAF51
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny Przezroczysty |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,47 kg |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Wydajność | |
| Opatentowana technologia Rapid Air | Tak |
| Funkcja gotowania | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 1 h |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Pojemność | 4,5 l |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba programów | 12 |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące