Producenci
Frytkownica beztłuszczowa PROFICOOK PC-FR 1242 H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 9 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,2 kg |
| Wskazywanie | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Gwarancja 12 miesięcy