Producenci
Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs 26500-56
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zakres temperatury gotowania | 80 - 200 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Moc | 1100 W |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Pojemność | 1,8 l |
| Konstrukcja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezpieczne mycie naczyń | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 280,6 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Liczba funkcji | 7 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące