Producenci
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL DualEasy EY942HE0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Pojemność | 11 l |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Liczba osób | 10 os. |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2020 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,13 kg |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 458 mm |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 636 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 6 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 318 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 2 szt. |
| Wskazywanie | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące