Producenci
Frytkownica beztłuszczowa double Air Fryer CONCEPT FR8000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja smażenia | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Pojemność | 8 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 312 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Gwarancja 12 miesięcy