Producenci
Frytkownica beztłuszczowa dwukomorowa Girmi FG26
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wydajność | |
| Minutnik | 30 min |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Wydajność smażenia | 1,8 kg |
| Pojemność | 9 l (5,5 l + 3,5 l) |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Temperatura (min) | 60 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba programów | 10 |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące