Producenci
Frytkownica beztłuszczowa ze szklaną misą 3L Adler
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1 m |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Obudowa | Wolnostojący |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wyjmowany pojemnik | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 1400 W |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pojemność | 3 l |
| Zakres temperatury gotowania | 80 - 200 °C |
| Minutnik | 30 min |
| Gotowanie beztłuszczowe | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące