Producenci
Frytkownica podwójna CLATRONIC FR 3804 H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2700 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Wydajność | |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba programów | 8 |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 8 l |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Gwarancja 36 miesięcy