Producenci
Frytkownica powietrzna Cosori CP158-RXW Heißluftfritteuse biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (min) | 75 °C |
| Minutnik | 60 min |
| Wydajność smażenia | 2,2 kg |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 5,5 l |
| Temperatura (maks) | 205 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Okienko | Nie |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Ilość szpikulców | 5 |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące