Producenci
Frytownica Clatronic FFR 2916 (1 l; 840W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (maks) | 190 °C |
| Funkcja fondue | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica |
| Funkcja pieczenia | Nie |
| Pojemność | 1 l |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Liczba koszy do smażenia | 1 |
| Zdejmowana pokrywka z zawiasami | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba widelców do fondue | 6 |
| Pierścień fondue | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
Gwarancja 36 miesięcy