Producenci
Frytownica Clatronic FR 3195 (4 l; 2000W; kolor inox) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Moc | |
| Moc | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,45 kg |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność | 4 l 4 l |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 36 miesięcy