Producenci
Frytownica Clatronic FR 3586 (3 l; 2000W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2000 W |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność | 3 l |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Gwarancja 36 miesięcy